Bolu Yurt Bolu Özel Yurt Arba Kız Yurdu Arba Yurt Bolu Bolu Kız Yurdu


HİZMETLERİMİZYEMEKHANE : En son teknoloji kullanılarak tasarlanmış olan mutfağımızda ağız tadına ve günlük ihtiyaçlara göre Mengenli usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler,ayrı bir salata bar eşliğinde yemek salonumuzda self servis olarak porselen yemek tabaklarında gençlerimize sunulur.Yemek kalitesini denetlenmesi amacıyla her yemekten örnek alınarak 24 saat saklanır.Yurdumuzda mutfak,mutfak malzemeleri ve mutfak personeli yurt idaresi tarafından belirli periyotlarda denetlenir.

Kahvaltı açık büfe: Hafta içi : 07.00 - 10.00
                         Hafta sonu: 08.30 - 11.30
Akşam Yemeği   : Hafta içi : 19.00 - 23.00
                         Hafta sonu : 18.30 - 20.30


KANTİN & KAFETERYA : 13:00 ile 02:00 saatleri arasında hizmet veren , fast-food yiyeceklerin sunulduğu , dev ekranlı televizyonları olan , satranç tavla gibi oyunların oynanabildiği 2 ayrı kafeteryamız ve öğrencilerimizin ücretsiz olarak kullanabileceği bilgisayar salonumuzda ev ortamı rahatlığını aratmayacaktır.

ETÜT SALONU: Zengin bir kitaplığı olan etüt salonumuz , sessiz ortamıyla 7 gün 24 saat öğrencilerin hizmetindedir.

FİTNESS CENTER: Okul stresinden uzaklaştıran , bedenen ve ruhen rahatlatan , sağlıklı yaşama katkıda bulunan fitness-center'ımız ve masa tenisi salonumuz 7 gün 24 saat öğrencilerimizin hizmetindedir.

TERAS VE KIŞ BAHÇESİ : Sıcak günlerde , Köroğlu Dağları manzaralı terasta keyifli kahvaltı ve akşam yemeği imkanı. Kışın soğuğunda , kendinizi sıcak bir parkta veya bir kafeteryada hissedeceğiniz kış bahçesi.

ÇAMAŞIRHANE: Öğrencilerimizin şahsi çamaşılarını yıkayabilmeleri için yeterli sayıda çamaşır makinesi , kurutma makinesi , ütü ve ütü masası bulunan çamaşırhanemiz 08:00 ile 24:00 saatleri arasında haftanın 6 günü öğrencilerin hizmetindedir.